Człowiek stara aplikacji

KONTAKT

FIRMA

Siedziba firmy

F.H.U SZKŁOMAL
Piotr Truszczyński
ul. Unii Europejskiej 4
14-260 Lubawa

szklomal@szklomal.eu

Dyrektor zakładu

Agnieszka Kacprzak
+48 662 173 778
agnes@szklomal.eu

Dane do faktury

F.H.U SZKŁOMAL
Piotr Truszczyński
ul. Żeromskiego 49
14-260 Lubawa
NIP 744 000 89 37
REGON 510 330 702

SZKŁOMAL Sp. z o.o.
ul. Unii Europejskiej 4
14-260 Lubawa
NIP 744 180 73 56
REGON 281354154

SPRZEDAŻ

Sekretariat, fakturowanie

Edyta Borkowska
+48 882 124 839
edyta.borkowska@szklomal.eu

Zamówienia produkcyjne

Narzędzia szklarskie

Michał Empel
+48 89 645 20 70 w. 3
+48 662 173 796
m.empel@szklomal.eu

Mateusz Sadowski

+48 531 159 829

zamowienia@szklomal.eu

Dział usług

Lucyna Gross-Wojtacka
+48 89 645 20 70 w. 1
+48 882 124 841
uslugi@szklomal.eu

Magazyn

Leszek Orłowski
Daniel Ruciński

magazyn@szklomal.eu

Projekty/wizualizacje

Michał Nowakowski
+48 882 124 837
grafik@szklomal.eu

KSIĘGOWOŚĆ I KADRY

Laminaty i balustrady szklane

Marcin Ankowski
+48 89 645 20 70 w.2
+48 668 841 095
marcin@szklomal.eu

Główna księgowa

Anna Jachowska
+ 48 89 645 20 70 w. 2
+ 48 662 173 786
ksiegowosc@szklomal.eu

 

Specjalista ds. księgowości

Paulina Lontkowska
+48 89 645 20 70 w. 5
paulina.lontkowska@szklomal.eu

Kadry

Jolanta Nierzalewska
+48 89 645 20 70 w. 5
kadry@szklomal.eu

KSIĘGOWOŚĆ

DYSTRYBUTORZY

Szkło STAŚ

Stanisław Schwesig
tel. 601 97 22 47

NAPISZ DO NAS

Dziękujemy za wiadomość.