top of page
Szklane budynki

30 LAT DOŚWIADCZENIA

Firma “Szkłomal” ze względu na fakt, iż istnieje na rynku już od 1990 roku opiera się w swej działalności na wiedzy i doświadczeniu branżowym. Jesteśmy firmą wyspecjalizowaną w obróbce szkła i jego międzynarodowej dystrybucji. Działając od roku 1990, wraz z rozwijającym się rynkiem zwiększamy swoje możliwości produkcyjne, zdobyliśmy ogromną wiedzę technologiczną w dziedzinie szklarstwa i obróbki szkła.

 

Doskonale prosperująca w regionie warmińsko-mazurskim firma zatrudnia około 150 osób. Produkty firmy Szkłomal trafiają w większości do krajów europejskich, oraz na inne rynki światowe. W kraju produkty firmy spotkać można w ponad 1000 punktach handlowych.

Technicy w Pracy

NOWOCZESNA

TECHNOLOGIA

O rozwoju firmy i technologiach produkcyjnych decydował przede wszystkim coraz bardziej wymagający rynek meblowy, który przyczynił się do inwestycji w nowoczesny park maszynowy – jeden z najnowocześniejszych w kraju.

Produkcja firmy Szkłomal to w znacznym stopniu obróbka szkła i luster dla przemysłu meblowego, ale także mebli szklanych, szkła laminowanego jak również hartowanego. Dzięki wykwalifikowanej kadrze produkcyjnej, oraz innowacyjnym technologiom wytwarzania, produkty firmy charakteryzują się wysoką jakością i ciekawym wzornictwem.

Firma realizuje także indywidualne zamówienia oraz pomysły klientów takie jak szklane balustrady, schody, drzwi, blaty kuchenne, ścianki, itp.

bottom of page